• en
 • ru
 • Velloccino
 • en
 • ru
 • Velloccino
  Visada pasiruošę padėti
  Velloccino

   Velloccino
   Velloccino
   Apie mus

   „Velloccino“ siūlo platų profesionalių ir laisvalaikio dviračių pasirinkimą – tiesiai iš geriausių Italijos gamintojų. Mes taip pat ruošiame nuostabią kavą, pagamintą pagal ilgaamžes Italijos tradicijas. Mūsų velotorija yra įsikūrusi Paupio širdyje – istorinėje Vilniaus senamiesčio dalyje, kuri atspindi judrų ir patogų šiuolaikinių dviratininkų gyvenimo būdą.

   Itališki dviračiai

   Rasti tinkamą dviratį ir pasirūpinti juo – tai tarsi rasti viso gyvenimo meilę. Suprasdami šio proceso svarbą, mūsų dviračių Maestro visada pasiruošę padėti jums surasti idealią porą – nepriklausomai nuo to, ar ieškote plento, kalnų ar elektrinio dviračio. Mes taip esame oficialus italų dviračių gamintojo „Wilier Triestina“ atstovas Lietuvoje, tad galime pasiūlyti vienus efektyviausių ir patikimiausių dviračių, atitinkančių tiek profesionalių dviratininkų, tiek aktyvaus laisvalaikio mėgėjų poreikius.

   Itališka kava

   Mūsų kava yra tokia, kokia ir turi būti, – itališka. Kapučinas ir latė ryte arba popietinė intensyvi makijata – mes naudojame geriausias „Arabica“ pupeles, kad galėtumėme paruošti puikiai subalansuotą kavą su turtingu aromatu ir be jokio kartumo. Mėgstate ruošti kavą namuose? Mūsų baristos mielai supažindins jus su mūsų turimomis kavos pupelių rūšimis ir jų mišiniais, kad galėtumėte pasirinkti būtent tą skonį, kurio pageidaujate savo naminei itališkai kavai!

   0
       Produktas Kaina Kiekis Viso

   Krepšelio skaičiavimas

   Suma 0,00
   Viso 0,00