• en
 • ru
 • Velloccino
 • en
 • ru
 • Velloccino
  Visada pasiruošę padėti
  Velloccino

   Velloccino
   2021 07 30
   Apmokėjimo būdai

   ATSISKAITYTI UŽ PREKES GALIMA ŠIAIS BŪDAIS:

   ELEKTRONINE BANKININKYSTE

   Už pirkinių krepšelį galite sumokėti naudodamiesi šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis:

   Swedbank interneto bankas (AB bankas „Swedbank“)

   SEB interneto bankas (AB „SEB bankas“)

   Luminor (Luminor bankas Lietuvos skyrius)

   Citadele internet bankas (AB „Citadele bankas“)

   Šiaulių banko „SB linija“ (AB „Šiaulių bankas“)

   Paysera (Paysera LT, UAB)

   Kaip apmokėti užsakymą naudojantis elektronine bankininkyste?

   Užpildykite užsakymą ir užsakymo žingsnyje „Mokėjimo būdas“ pasirinkite savo banką. Jus nukreips į banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia apmokėti. Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Beliks tik patvirtinti mokėjimą. Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į Velloccino.lt. 

   Kaip atsiskaityti per Paysera sąskaitą?

   Pasirinkite atsiskaitymą per Paysera sąskaitą ir Jums automatiškai bus suformuotas mokėjimas. Atlikus mokėjimą puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į Velloccino.lt. Apie sėkmingai atliktą mokėjimą būsite informuoti el. paštu.

   PAYPAL

   Jūsų patogumui, nuo šiol už prekes Velloccino.lt interneto parduotuvėje galite atsiskaityti ir naudodamiesi PayPal sistema.

   Jums tereikia mokėjimo būdo pasirinkimo lange paspausti – PayPal. Tai padarę, galėsite prisijungti prie savo PayPal paskyros ir patvirtinti mokėjimą.

   Atkreipkite dėmesį, kad PayPal apdoroja mokėjimus Eurais, tad jei Jūsų sąskaita yra kita valiuta, gali būti taikomi valiutos keitimo mokesčiai.

   GRYNAIS PINIGAIS ARBA BANKO MOKĖJIMO KORTELE ATSIIMANT PREKES PARDUOTUVĖJE

   Jūsų patogumui siūlome atsiskaityti už prekes kaip ir esate įpratę įprastoje parduotuvėje – grynaisiais pinigais arba kortele.

   Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite ne užsakymo metu, o atsiimdami užsakymą Velloccino parduotuvėje – Aukštaičių g. 12, Vilnius.

   BANKO KORTELE ATSIIMANT PREKES

   Tai saugus ir daugeliui priimtinas atsiskaitymo būdas. Šiuo atveju pinigai yra sumokami pristatymo metu kurjeriui arba atsiimant prekes Omniva paštomate. Abiem atvejais priimami mokėjimai tik banko kortele.

   Pasirinkus šią paslaugą papildomai priskaičiuojamas pinigų surinkimo mokestis – 2 €

   0
       Produktas Kaina Kiekis Viso

   Krepšelio skaičiavimas

   Suma 0,00
   Viso 0,00