Apie mus

Užsuk dėl dviračių, užsibūk dėl kavos

Velloccino formaliai tiktų apibūdinti kaip dviračių parduotuvę, servisą, kavinę, tačiau labiausiai džiaugiamės būdami profesionalių bei mėgėjų dviratininkų susitikimo vieta. Kiekvieną klientą sutinkame kaip bendramintį, kurio įdomu klausytis tiek pasakojant apie įsimintiniausias keliones dviračiu, asmeninius pasiekimus, tiek vardinant poreikius bei lūkesčius renkantis naują dviratį, drabužius, aksesuarus. Ypatingą dėmesį skiriame servisui, esame atidūs detalėms, nuolat giliname žinias ir tobuliname įgūdžius, kad užtikrintume sklandų Jūsų važiavimą. Kadangi patiems teko būti situacijose, kai nenumaldomai norisi minti, tačiau nėra ką, puikiai suprantame, koks kartėlis tuomet apima. Taigi vienai minčiai nuvedus prie kitos, pradėjome teikti dviračių nuomos paslaugą! Užsukę į Velloccino galėsite išsinuomoti dviratį pagal savo poreikius-
laisvalaikiui, varžyboms ar norint išbandyti kitą dviračių discipliną.

Willier

Esame Wilier Triestina, gamintojo, menančio šimtametę itališkų dviračių tradiciją, oficialus atstovas Lietuvoje. Wilier Triestina, įmonė gyvuojanti solidų amžių, anaiptol nesensta ir meistriškai sujungia dviračių klasikos estetiką su inovatyviais sprendimais, nugludindami ir kruopščiai parinkdami kiekvieną detalę. 2023 metai Wilier buvo įspūdingi- Fabian Rabensteiner laimėjo vyrų elito XCM Pasaulio Taurę važiuodamas su Wilier Urta, o šią pergalę papildė Omar Di Felice, tapęs Trans Am Bike Race nugalėtoju, su Wilier Filante pagalba pirmuoju įveikiusiu 6730 km atstųmą JAV organizuojamose varžybose. Tokios pergalės tik dar sykį įrodo Wilier dviračių patikimumą bei manevringumą.

Asortimentas

Marin

Taip pat Lietuvoje atstovaujame Marin Bikes - nepailstančius dviračių entuziastus iš Kalifornijos. Platus Marin MTB, gravel bei miesto dviračių asortimentas išsiskiria spalvingu dizainu; kaip pats gamintojas sako - Marin dviračiai sukurti linksmybėms, o mes dar pridurtume - nuotykiams taip pat.
Marin Bikes turi ne tik žaismingą, bet ir platų pasaulėvaizdį, todėl ir jų asortimente randame variantų skirtingiems poreikiams: maloniam “plaukimui” dviračiu miesto gatvėmis, žvyrui, šaknimis išraizgytiems miško takeliams ar statiems kalnų šlaitams.

Asortimentas

Specialized

Specialized - dar viena kompanija iš Kalifornijos, kurios dviračius bei aksesuarus rasite pas mus. Specialized pelnytai yra gerai vertinami dviračių pasaulyje dėl kokybės ir itin plataus spektro dviračių. Jų produkcijoje rasite ne tik plento, MTB ar gravel, bet ir vaikiškus, elektrinius ir net cargo dviračius.

Asortimentas

Apranga bei aksesuarai taip pat užima itin reikšmingą vietą dviratizme, todėl šios srities gamintojus renkamės labai atsakingai ir rezultate galime Jums pateikti geriausiai savo amatą išmanančių produktus.

Crono

Crono tai itališki rankų darbo batai, gaminami iš aukštos kokybės žaliavų. Crono garsėja ne tik dėl itališkos estetikos koncepto, bet ir pagarbos žmogui ir mus supančiai aplinkai principo. Remdamiesi šiais aspektais Crono nemiega ant laurų ir nuolat tobulina gaminamą avalynę bei ieško sprendimų, kaip sukurti dar daugiau komforto avint jų batus.

Asortimentas

Shimano

Avalynės asortimentą mūsų lentynose papildo Shimano. Šie batai pasižymi plačia pasirinkimo amplitude, gaminami su puikiais Boa užsegimo mechanizmais, kuriems susidėvėjus, Shimano siūlo galimybę keisti atskirus užsegimus vietoje naujų batų pirkimo.

Asortimentas

Silvini

Silvini tai techninių drabužių dviračių bei slidžių sportui ekspertai, įsikūrę Čekijoje. Savo darbo specifikoje vadovaujasi tikslu gaminti drabužius, padedančius maksimizuoti pasiekimus sporte.

Asortimentas

Santini

Aukštos kokybės aprangos dviratininkams kūrėjai Santini, drąsiai gali didžiuotis per savo gyvavimo istoriją prisirinkę pirmavimo titulų- pirmieji pradėjo naudoti likrą, pradėjo gaminti striukes nuo vėjo dviratininkams, pirmieji sukūrė aplinkai draugiškus marškinėlius iš perdirbtų žaliavų. Niekad nenustodami tobulėti užsitarnavo rinkos pasitikėjimą ir tapo partneriais su Tour de France ir Tour de France Femmes avec Zwift.

Asortimentas

SIXS

Taip pat mūsų lentynose nugulė inovatyvių sprendimų sporto drabužiams ieškotojai bei atradėjai SIXS. Rinkoje SIXS išsiskiria naudojimu patentuotos aukštos kokybės medžiagos, gaminamos tik Italijoje bei savo efektu sukuriančios „antros odos“ efektu.

Asortimentas

Limar

Limar - puikių specialistų Italijoje sukurti šalmai, testuojami vėjo tuneliuose, gaminami pasitelkiant aukščiausias technologijas bei neaprėpiamą siekį plėsti ribas. Limar nuo pat įsikūrimo 1986 metais turėjo tikslą sukurti lengviausią šalmą pasaulyje; jiems ne tik pavyko tai įgyvendinti, bet ir dukart pagerinti pirmąją lengviausio šalmo versiją.

Asortimentas

Tarka

TARKA kuria nuostabų lietuvišką produktą- krepšius dviračiams. Jų kuriami krepšiai nepralaidūs vandeniui, su visomis apgalvotomis detalėmis ir išskirtinėmis spalvomis. TARKA nepamiršta, kad minti dviratį ne tik sportas, bet ir malonumas bei nuotykis, tad siūlo nebūti tokiems rimtiems, o įkūrėjai jaunatviškai pataria- “go fast, don’t rush”.
Iš Augas Bags produkcijos išsirinkta kuprinė nebus paskutinė, kurios Jums norėsis, kaip teigia pats Augas, tačiau ji bus paskutinė, kurios Jums išties reikės. Tai rankų darbo kuprinės iš patvarių, vandeniui nepralaidžių audinių, gaminamos Kaune su nuoširdžia meile amatui ir klientui.

Asortimentas

MAAP

Naujos kartos aprangos kūrėjai iš Australijos- MAAP- stebina gebėjimu sukombinuoti dizaino estetiką su įstabiu drabužių funkcionalumu bei komfortu. Gamintojas tiki, kad dviračio minimas daro gyvenimą geresnį, tad jų drabužiai kuriami įvairaus lygio dviratininkams minti net ir bjauriausiomis oro sąlygomis. MAAP žino, kokius pasakiškus gamtos kampelius galima pasiekti dviračio pagalba ir supranta, kokia grėsmę jiems kelia klimato kaita, todėl patys gamybos procesuose siekia naudoti tik tas medžiagas, kurios neteršia aplinkos, vandens. Taigi jau 95% naudojamų medžiagų yra sertifikuoti BLUESIGN® ir OEKO-TEX® (judama link 100%!).

Abus

Abus jau nuo 1924 metų dirba tam, kad suteiktų maksimalaus saugumo jausmą gamindamas aukščiausios klasės, lengvo naudojimo, patikimas spynas. Abus dviratininkams siūlo rinktis užraktus iš įvairių svorio, kainų ir saugumo lygio kategorijų.

Shimano

Shimano, Japonijoje įskūręs, vienas seniausių dviračių komponentų gamintojų. Shimano yra tikrai dažnai minimas vardas dviračių pasaulyje, kadangi gamintojas išsiskiria dalių gausa, tinkančia visiems dviračiams ir visiems dviratininkams.

Sram

Taip pat detales gauname ir iš JAV, Čikagos, kur jas gamina Sram. Tai sąlyginai jaunas verslas ilgai stebėjęs kitų gamintojų darbą, mokęsis ir pritaikęs novatoriškus sprendimus gamyboje. Taigi rezultate Sram nuolat deleguoja aukštos klasės komponentus dviračiams. Miche pirmoji gamykla buvo atidaryta dar 1919 metais Italijoje. Senas tradicijas menantis gamintojas pasižymi aukštos kokybės treko dviračių detalėmis.